Diana Mórová krstila prvýkrát v živote! Vianočný album Roba Opatovského

Svoj prvý Vianočný album nahral pred štyrmi rokmi Robo Opatovský „z plezíru“, chcel ním len spraviť radosť niekoľkým svojim priateľom. Ukázalo sa, že ich má viac ako päťtisíc! Aj preto v tomto roku nahral Vianočný album 2.

Aj tentoraz skombinoval overenú vianočnú klasiku s pôvodnými piesňami, na albume tak fanúšikovia objavia nové úpravy skladieb Santa Claus Is Coming To Town, Driving Home For Christmas či When You Believe, no aj novinky Na vločkách, Biela noc alebo Zimná koleda. Opatovský dokonca modifikoval svoj známy hit Prší na „vianočnú verziu“ Sneží, novú podobu dal aj Vianočnej piesni, ktorú pred viac ako 25. rokmi naspieval Dano Junas. „Poznám ju naozaj už spred roku 1989 a musím povedať, že vždy keď som ju počul som z nej mal zimomriavky,“ povedal Robo na krste albumu, ktorý sa v stredu 28. novembra uskutočnil v bratislavskom hoteli NH Gate One.

Vianočný album 2 pokrstili dve krásne ženy – moderátorka Lucia Barmošová a herečka Diana Mórová. Tá sa dokonca priznala, že krstila vôbec prvýkrát v živote! Nosič poliali obe dámy čiernou a bielou čokoládou, a potom si už aj ony vychutnali Robov vianočný koncert s hosťujúcou Monikou Bagárovou aj premiéru klipu ku skladbe Biela noc. Počas večera si hostia mohli album aj kúpiť. Celý výťažok z predaja (viac ako 500 eur) venoval Opatovský na konto neinvestičného fondu Hlavný stan nádeje, ktorý pomáha ľuďom v ťažkých životných situáciách.

O darčekoch, ktoré by chcel dostať na tohtoročné Vianoce,  Opatovský ešte hovoriť nechcel. „Potrebujem byť hlavne pokojný a vyrovnaný, veď ešte 22. decembra spievam na koncerte. Potom už budem túžiť len po tom, aby som mohol doma zakúriť v krbe a aby sa moja manželka na Vianoce dobre cítila.“

O plánoch do ďalších rokov má však už celkom jasnú predstavu, nevylúčil, že pripraví aj tretie pokračovanie Vianočného albumu. Určite by chcel ešte vzdať hold hercovi Michalovi Dočolomanskému a prespievať jeho najväčší vianočný hit Zima na saniach.

Robo Opatovský (official fan page)

Moja dcéra Hanka miluje svojho deda Paľka a samozrejme aj ja ho ❤️.