Luxusný klip Roba Opatovského

Svoj doteraz najúspešnejší hit Niečo máš vybavil Robo Opatovský exkluzívnym videom.

Nakrúcal ho v sobotu 26. júna až do neskorých večerných hodín v priestoroch bratislavského hotela Gate One spolu s troma krásnymi ženami. O styling sa postaral Andrej Kusalik, pokiaľ ide o kostýmy všetci účinkujúci prezentovali výlučne tvorbu slovenských tvorcov – Borisa Hanečku, Emy Klein a Jany Gavalcovej.

Opatovský sa netají obdivom k filmom s upírskou tematikou a tú použil aj pri príprave scenára videa ku skladbe Niečo máš. „Vystupujú v nich hrdinovia, ktorí sú bohatí a obklopujú sa luxusnými vecami a toho sme sa držali aj my,“ vysvetľuje. Aj preto má v klipe hlavná postava – modelka Lucia Senášiová – na sebe luxusný náhrdelník s 330 diamantmi a briliantové náušnice a Robo Opatovský originálne diamantové hodinky v zlate. Luxusné diamantové šperky od Diamonds International Corporation v celkovej hodnote 200 tisíc Eur musela strážiť počas nakrúcania ochranka. Vo videu sa objavia aj mimoriadne exkluzívne autá – Lamborghini a Bugatti Veyron (na Slovensku sú len dva exempláre tohto typu). Jednotlivé scény sa nakrúcali vo foyeri hotela aj v jeho apartmánoch, posledná klapka padla až pred polnocou.

A hoci je video zaujímavé mimoriadne náročnou a drahou produkciou, určite sa oplatí sledovať aj jeho dej – Roba Opatovského budú prenasledovať tri krásne upírky, no záver bude vraj nečakaný. „Radšej ho dopozerajte až do konca,“ odkazuje fanúšikom Opatovský.

Klip ešte čaká postprodukcia a skompletizovanie, o čo sa postará spoločnosť Imagine Vision Video. Premiéru bude mať v polovici júla 2010.

[nggallery id=18]

Zdielaj:Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKShare on RedditEmail this to someone

Robo Opatovský (official fan page)

Olga Zablacka, dakujem za nadherny text Ked muz miluje zenu!!! 👏 https://youtu.be/t-jGexbMYMY Fans, dakujem za zdielania... 50.000 za 14 dni!!! 🙏 V oktobri tocime videoklip 🎬 Jemne dychas Divam sa rad ked spis Zvlastna pycha, ze ta mam Jedina si zo zien Ktora stala za ten Nahly prival zmies Dnes uz viem Ked muz miluje zenu Prezradi ho vyraz v tvari v ociach to ma Aj zabil by pre nu Dobre vie ze jej vsetko da Ked muz miluje zenu Nedokaze vzdat sa vasne v ociach to ma Aj zabil by pre nu Keby niekto tejto laske v ceste stal...