Luxusný klip Roba Opatovského

Svoj doteraz najúspešnejší hit Niečo máš vybavil Robo Opatovský exkluzívnym videom.

Nakrúcal ho v sobotu 26. júna až do neskorých večerných hodín v priestoroch bratislavského hotela Gate One spolu s troma krásnymi ženami. O styling sa postaral Andrej Kusalik, pokiaľ ide o kostýmy všetci účinkujúci prezentovali výlučne tvorbu slovenských tvorcov – Borisa Hanečku, Emy Klein a Jany Gavalcovej.

Opatovský sa netají obdivom k filmom s upírskou tematikou a tú použil aj pri príprave scenára videa ku skladbe Niečo máš. „Vystupujú v nich hrdinovia, ktorí sú bohatí a obklopujú sa luxusnými vecami a toho sme sa držali aj my,“ vysvetľuje. Aj preto má v klipe hlavná postava – modelka Lucia Senášiová – na sebe luxusný náhrdelník s 330 diamantmi a briliantové náušnice a Robo Opatovský originálne diamantové hodinky v zlate. Luxusné diamantové šperky od Diamonds International Corporation v celkovej hodnote 200 tisíc Eur musela strážiť počas nakrúcania ochranka. Vo videu sa objavia aj mimoriadne exkluzívne autá – Lamborghini a Bugatti Veyron (na Slovensku sú len dva exempláre tohto typu). Jednotlivé scény sa nakrúcali vo foyeri hotela aj v jeho apartmánoch, posledná klapka padla až pred polnocou.

A hoci je video zaujímavé mimoriadne náročnou a drahou produkciou, určite sa oplatí sledovať aj jeho dej – Roba Opatovského budú prenasledovať tri krásne upírky, no záver bude vraj nečakaný. „Radšej ho dopozerajte až do konca,“ odkazuje fanúšikom Opatovský.

Klip ešte čaká postprodukcia a skompletizovanie, o čo sa postará spoločnosť Imagine Vision Video. Premiéru bude mať v polovici júla 2010.

[nggallery id=18]

Robo Opatovský (official fan page)

Po domácom otužovaní sprchou🚿 som sa posunul do ďalšieho levelu🏊🏻‍♂️. Vonku je 18 stupňov🌡, ale voda mala iba 5. Vyšiel som zo svojej zóny komfortu. Podujal som sa na to vo svojich 47 rokoch. Nikdy nie je neskoro. To je len môj začiatok💪🏻. Viktor Schiller inštruktor WHM - Ascent