Nové CD Roba Opatovského Môj život

Po necelých dvoch rokoch od vydania albumu 2012 prichádza Robo Opatovský s novinkou Môj život.  Podľa jeho vlastných slov ide o najosobnejšiu spoveď v celej jeho doterajšej speváckej kariére. „Vravel som to snáď pri každom mojom nosiči, no úprimne priznávam, že až teraz viem, čo to znamená, spievať o tom, čo naozaj prežívam.“
Hneď dvoma skladbami reaguje Opatovský na to, že sa práve stal otcom (Spinkaj a Milovaná), nahrával ich dokonca len deň po príchode dcéry Hanky na svet. Veselý funky hit Milionár vyšperkoval rovnako veselým textom Sveťo Malachovský. V pesničke Bez slov (autor textu Juraj Žák) emotívne reaguje na permanentný tok negatívnych správ, ktorými nás kŕmia médiá. Titulná pieseň Môj život bude nielen novým singlom Roba Opatovského, no vybral si ju aj slovenský paralympijský tím ako oficiálnu skladbu svojej výpravy na Paralympiádu 2014 v Soči. K už známemu hitu Neverná napísala text Oľga Záblacká, rovnako ako aj k veľmi osobnej spovedi Odpúšťam – Robo sa v nej zdôveruje so svojimi pocitmi, keď ho ako šesťročného opustila mama.
Album Môj život Roba Opatovského vychádza 24. februára 2014, do života ho o dva dni neskôr (26. februára 2014) uvedie spolu s osobnosťami, ktorých životný príbeh je nesmierne silný.

Robo Opatovský (official fan page)

Moja dcéra Hanka miluje svojho deda Paľka a samozrejme aj ja ho ❤️.