Opatovský musí stiahnuť z rádií skladbu s Michalom Šepsom

Samé dobré reakcie má Robo Opatovský na svoj nový singel Karibik, v ktorom hosťuje aj Michal Šeps. Napriek tomu ho musí stiahnuť z vysielania v rádiách.

Vydarený letný hit – také boli prvé reakcie na skladbu Karibik Roba Opatovského. Určite tomu výrazne pomohlo aj hosťovanie účastníka súťaže Česko-Slovenská SuperStar, milovníka reggae hudby Michala Šepsa. Práve jeho nekonvenčnosť Roba Opatovského nadchla.

„Už v SuperStar to bo originálny týpek, iný ako tradiční dokonalí speváci. Má svoju filozofiu a uberá sa vlastným smerom, ktorého sa drží. Práve to sa mi na ňom páči,“ vysvetľuje.

Šeps veľmi promptne naspieval do pesničky Karibik vlastnú linku v reggae štýle, dal jej ten správny „smrad“ a ten sa zapáčil aj slovenským rádiám. Len pár týždňov po tom, čo skladbu začali hrať, ju budú musieť z vysielania stiahnuť. Neplnoletý Šeps zabudol, že ešte pred štartom SuperStar podpisovali jeho rodičia zmluvu s vydavateľstvom Universal Music a Opatovského ubezpečil, že s ním pokojne nahrávať môže, lebo nikde nie je zmluvne viazaný.

„Z Universalu mi však napísali, že by som nemal nahrávku so Šepsom verejne šíriť. Chcú, aby jeho prvý singel bola sólová skladba a nie hosťovanie v pesničke niekoho iného. Karibik môžem dať na svoj nový album, ktorý vyjde na jeseň, ale jeho vysielanie v rádiách budem musieť zastaviť,“ dodáva sklamaný Opatovský.

Nevylučuje však ani to, že pesničku ponúkne Michalovi Šepsovi, aby ju naspieval sám a prípadne zaradil na vlastnú veľkú platňu. Zo slovenských rádií sa ju pokúsi stiahnuť, jej šíreniu po internete, kde sa teší veľkej obľube, už zabrániť nemôže.

Zdielaj:Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKShare on RedditEmail this to someone

Robo Opatovský (official fan page)

Olga Zablacka, dakujem za nadherny text Ked muz miluje zenu!!! 👏 https://youtu.be/t-jGexbMYMY Fans, dakujem za zdielania... 50.000 za 14 dni!!! 🙏 V oktobri tocime videoklip 🎬 Jemne dychas Divam sa rad ked spis Zvlastna pycha, ze ta mam Jedina si zo zien Ktora stala za ten Nahly prival zmies Dnes uz viem Ked muz miluje zenu Prezradi ho vyraz v tvari v ociach to ma Aj zabil by pre nu Dobre vie ze jej vsetko da Ked muz miluje zenu Nedokaze vzdat sa vasne v ociach to ma Aj zabil by pre nu Keby niekto tejto laske v ceste stal...