Opatovský musí stiahnuť z rádií skladbu s Michalom Šepsom

Samé dobré reakcie má Robo Opatovský na svoj nový singel Karibik, v ktorom hosťuje aj Michal Šeps. Napriek tomu ho musí stiahnuť z vysielania v rádiách.

Vydarený letný hit – také boli prvé reakcie na skladbu Karibik Roba Opatovského. Určite tomu výrazne pomohlo aj hosťovanie účastníka súťaže Česko-Slovenská SuperStar, milovníka reggae hudby Michala Šepsa. Práve jeho nekonvenčnosť Roba Opatovského nadchla.

„Už v SuperStar to bo originálny týpek, iný ako tradiční dokonalí speváci. Má svoju filozofiu a uberá sa vlastným smerom, ktorého sa drží. Práve to sa mi na ňom páči,“ vysvetľuje.

Šeps veľmi promptne naspieval do pesničky Karibik vlastnú linku v reggae štýle, dal jej ten správny „smrad“ a ten sa zapáčil aj slovenským rádiám. Len pár týždňov po tom, čo skladbu začali hrať, ju budú musieť z vysielania stiahnuť. Neplnoletý Šeps zabudol, že ešte pred štartom SuperStar podpisovali jeho rodičia zmluvu s vydavateľstvom Universal Music a Opatovského ubezpečil, že s ním pokojne nahrávať môže, lebo nikde nie je zmluvne viazaný.

„Z Universalu mi však napísali, že by som nemal nahrávku so Šepsom verejne šíriť. Chcú, aby jeho prvý singel bola sólová skladba a nie hosťovanie v pesničke niekoho iného. Karibik môžem dať na svoj nový album, ktorý vyjde na jeseň, ale jeho vysielanie v rádiách budem musieť zastaviť,“ dodáva sklamaný Opatovský.

Nevylučuje však ani to, že pesničku ponúkne Michalovi Šepsovi, aby ju naspieval sám a prípadne zaradil na vlastnú veľkú platňu. Zo slovenských rádií sa ju pokúsi stiahnuť, jej šíreniu po internete, kde sa teší veľkej obľube, už zabrániť nemôže.

Robo Opatovský (official fan page)

Po domácom otužovaní sprchou🚿 som sa posunul do ďalšieho levelu🏊🏻‍♂️. Vonku je 18 stupňov🌡, ale voda mala iba 5. Vyšiel som zo svojej zóny komfortu. Podujal som sa na to vo svojich 47 rokoch. Nikdy nie je neskoro. To je len môj začiatok💪🏻. Viktor Schiller inštruktor WHM - Ascent