Opatovský nahral letný hit so Šepsom

Jeho verejné hranie je však otázne

Robo Opatovský nahral chytľavý letný song a k nahrávaniu si pozval Michala Šepsa, finalistu súťaže ČeskoSlovenská SuperStar. Netradičné spojenie a ešte netradičnejšie nahrávanie. Šepsove časti sa totiž nahrávali v improvizovanom štúdiu v aute Roba Opatovského. Ako Michal spomína, trvalo to pár minút a český reggae spevák si podľa vlastných slov splnil misiu.

Nahrávka sa objaví na novom albume Roba Opatovského, ktorý vyjde na jeseň, ale už jej samotný názov Karibik hovorí, že by z nej mohol byť chytľavý letný hit. Jej verejná prezentácia je však otázna. Vydavateľstvo, ktoré má vydavateľskú zmluvu s Michalom Šepsom podľa našich informácií nesúhlasí, aby práve toto bol Šepsov oficiálny prvý singel, pretože s úspešným superstaristom majú vlastné plány.

Kto by šípil konflikt, je ale na omyle. Vydavateľ iba postupuje podľa platnej zmluvy, ktorú má so Šepsom a Robovi Opatovskému nijako nebráni, aby skladbu šíril svojimi cestami, prostredníctvom youtube, sociálnych sietí, hudobných internetových portálov, alebo inými spôsobmi. Jedine hranie v rádiách je v tejto chvíli otázne…

Keďže Michal Šeps, podľa vlastných slov v tejto veci „svoju misiu už splnil,“ zisťujeme u Roba Opatovského jeho názor na vec a budeme vás ešte informovať. Zatiaľ si vypočujte nový hit Karibik a pár slov o pesničke od Michala Šepsa.

Originálny článok nájdete na www.expres.sk

Robo Opatovský (official fan page)

Priatelia, tu su zaktualizovane terminy a mesta koncertov Unplugged tour. Najblizsie sa vidime tuto sobotu vo vypredanom Trotuar cafe v Banskej Stiavnici. Je mi luto, ale koncert v michalovskom Sinatra CLUB sa zrusil z dovodu ukoncenia najomnej zmluvy hudobneho klubu. Listky si mozete rezervovat tu: https://tootoot.fm/sk/547721b19016500908b2f800/