Opatovský potrebuje k nakrúcaniu klipu ochranku

Viac ako päť rokov nenakrútil Robo Opatovský žiaden klip. V najbližší víkend si to vrchovato vynahradí – za dva dni chce dať dokopy hneď dva klipy naraz!

V sobotu 26. júna bude kompletizovať video k aktuálnemu hitu Niečo máš, a hoci samotná skladba je romantická a zamilovaná, klip vraj bude temný a luxusný. „Vždy sa mi páčili upírske filmy Dracula či Van Helsing, moje nové video bude inšpirované práve touto tematikou,“ povedal Opatovský.

K upírskemu štýlu patrí noblesa a krásne ženy, vo vysoko rozpočtovom klipe bude tak účinkovať aj modelka Lucia Senášiová, pričom v niektorých záberoch bude mať na sebe luxusné diamantové šperky, ktoré musí strážiť ochranka. „Na nakrúcanie sme si zapožičali diamanty od spoločnosti DIC v hodnote takmer 200 tisíc eur, bude tam musieť byť človek, ktorý zasiahne, ak by nastal akýkoľvek problém,“ vysvetľuje Robo Opatovský.

Nakrúcať sa bude v exkluzívnom bratislavskom hoteli Gate One a svoju rolu v príbehu zohrá aj jedno z najdrahších áut na svete Bugatti Veyron. O produkciu sa postará spoločnosť Image Vision známa klipmi Verejný nepriateľ pre Rytmusa, či Príbeh pre Tinu s Rytmusom.

Základné zábery do videa k pesničke Niečo máš vzniknú v priebehu soboty, hneď v nedeľu bude však Opatovský nakrúcať aj klip ku skladbe Prší – duetu s Monikou Bagárovou. Pôjde o čosi jednoduchšiu produkciu, založenú predovšetkým na trikoch a animácii.

Video ku skladbe Niečo máš bude skompletizované v polovici júla, klip k pesničke Prší v priebehu augusta.

Robo Opatovský (official fan page)

Priatelia, tu su zaktualizovane terminy a mesta koncertov Unplugged tour. Najblizsie sa vidime tuto sobotu vo vypredanom Trotuar cafe v Banskej Stiavnici. Je mi luto, ale koncert v michalovskom Sinatra CLUB sa zrusil z dovodu ukoncenia najomnej zmluvy hudobneho klubu. Listky si mozete rezervovat tu: https://tootoot.fm/sk/547721b19016500908b2f800/