Opatovský potrebuje k nakrúcaniu klipu ochranku

Viac ako päť rokov nenakrútil Robo Opatovský žiaden klip. V najbližší víkend si to vrchovato vynahradí – za dva dni chce dať dokopy hneď dva klipy naraz!

V sobotu 26. júna bude kompletizovať video k aktuálnemu hitu Niečo máš, a hoci samotná skladba je romantická a zamilovaná, klip vraj bude temný a luxusný. „Vždy sa mi páčili upírske filmy Dracula či Van Helsing, moje nové video bude inšpirované práve touto tematikou,“ povedal Opatovský.

K upírskemu štýlu patrí noblesa a krásne ženy, vo vysoko rozpočtovom klipe bude tak účinkovať aj modelka Lucia Senášiová, pričom v niektorých záberoch bude mať na sebe luxusné diamantové šperky, ktoré musí strážiť ochranka. „Na nakrúcanie sme si zapožičali diamanty od spoločnosti DIC v hodnote takmer 200 tisíc eur, bude tam musieť byť človek, ktorý zasiahne, ak by nastal akýkoľvek problém,“ vysvetľuje Robo Opatovský.

Nakrúcať sa bude v exkluzívnom bratislavskom hoteli Gate One a svoju rolu v príbehu zohrá aj jedno z najdrahších áut na svete Bugatti Veyron. O produkciu sa postará spoločnosť Image Vision známa klipmi Verejný nepriateľ pre Rytmusa, či Príbeh pre Tinu s Rytmusom.

Základné zábery do videa k pesničke Niečo máš vzniknú v priebehu soboty, hneď v nedeľu bude však Opatovský nakrúcať aj klip ku skladbe Prší – duetu s Monikou Bagárovou. Pôjde o čosi jednoduchšiu produkciu, založenú predovšetkým na trikoch a animácii.

Video ku skladbe Niečo máš bude skompletizované v polovici júla, klip k pesničke Prší v priebehu augusta.

Robo Opatovský (official fan page)

Po domácom otužovaní sprchou🚿 som sa posunul do ďalšieho levelu🏊🏻‍♂️. Vonku je 18 stupňov🌡, ale voda mala iba 5. Vyšiel som zo svojej zóny komfortu. Podujal som sa na to vo svojich 47 rokoch. Nikdy nie je neskoro. To je len môj začiatok💪🏻. Viktor Schiller inštruktor WHM - Ascent