Opatovský potrebuje k nakrúcaniu klipu ochranku

Viac ako päť rokov nenakrútil Robo Opatovský žiaden klip. V najbližší víkend si to vrchovato vynahradí – za dva dni chce dať dokopy hneď dva klipy naraz!

V sobotu 26. júna bude kompletizovať video k aktuálnemu hitu Niečo máš, a hoci samotná skladba je romantická a zamilovaná, klip vraj bude temný a luxusný. „Vždy sa mi páčili upírske filmy Dracula či Van Helsing, moje nové video bude inšpirované práve touto tematikou,“ povedal Opatovský.

K upírskemu štýlu patrí noblesa a krásne ženy, vo vysoko rozpočtovom klipe bude tak účinkovať aj modelka Lucia Senášiová, pričom v niektorých záberoch bude mať na sebe luxusné diamantové šperky, ktoré musí strážiť ochranka. „Na nakrúcanie sme si zapožičali diamanty od spoločnosti DIC v hodnote takmer 200 tisíc eur, bude tam musieť byť človek, ktorý zasiahne, ak by nastal akýkoľvek problém,“ vysvetľuje Robo Opatovský.

Nakrúcať sa bude v exkluzívnom bratislavskom hoteli Gate One a svoju rolu v príbehu zohrá aj jedno z najdrahších áut na svete Bugatti Veyron. O produkciu sa postará spoločnosť Image Vision známa klipmi Verejný nepriateľ pre Rytmusa, či Príbeh pre Tinu s Rytmusom.

Základné zábery do videa k pesničke Niečo máš vzniknú v priebehu soboty, hneď v nedeľu bude však Opatovský nakrúcať aj klip ku skladbe Prší – duetu s Monikou Bagárovou. Pôjde o čosi jednoduchšiu produkciu, založenú predovšetkým na trikoch a animácii.

Video ku skladbe Niečo máš bude skompletizované v polovici júla, klip k pesničke Prší v priebehu augusta.

Zdielaj:Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKShare on RedditEmail this to someone

Robo Opatovský (official fan page)

Olga Zablacka, dakujem za nadherny text Ked muz miluje zenu!!! 👏 https://youtu.be/t-jGexbMYMY Fans, dakujem za zdielania... 50.000 za 14 dni!!! 🙏 V oktobri tocime videoklip 🎬 Jemne dychas Divam sa rad ked spis Zvlastna pycha, ze ta mam Jedina si zo zien Ktora stala za ten Nahly prival zmies Dnes uz viem Ked muz miluje zenu Prezradi ho vyraz v tvari v ociach to ma Aj zabil by pre nu Dobre vie ze jej vsetko da Ked muz miluje zenu Nedokaze vzdat sa vasne v ociach to ma Aj zabil by pre nu Keby niekto tejto laske v ceste stal...