Opatovský s predstihom oslávil štyridsiatku

Ani zďaleka na to nevyzerá, no spevák Robo Opatovský spojí tohtoročné vianočné sviatky s oslavou svojich štyridsiatich narodenín.  Oslavy vlastne už rozbehol – v bratislavskom hoteli Gate One uviedol v utorok 29. novembra do života svoj nový album 2012.

„Cítim, že sa blížim do krízy stredného veku. Prejavuje sa to aj tým, že mám chuť robiť už len to, čo ma baví a mňa veľmi bavilo pripravovať a nahrávať túto platňu,“ žartoval na krste.

Opatovského novinka 2012 obsahuje už známe hity Karibik, Prší, titulnú baladu 2012, party pesničku Piatok alebo Nothing‘ s Gonna Change My Love For You. Klip k najnovšiemu singlu S tebou Robo dokonca priamo na krste odpremiéroval.

Pridal aj dueto Prší s mladučkou českou speváčkou Monikou Bagárovou a potom už na pódium pozval krstného otca Petra „Banána“ Batthyanyho spolu s jeho „mafiánskou“ suitou. Album 2012 uviedli do života tak ako sa na takúto spoločnosť patrí – poliali ho najdrahším šampanským, aké je momentálne na Slovensku k dispozícii – Armand de Brignac, jedna fľaša za 350 eur.

Počas koncertu, ktorý Opatovský na krste odohral, sa výborne zabávali aj ďalší jeho hostia – módna návrhárka Lýdia Eckhardt, Štefan Skrúcaný, Roman Pomajbo, manažér Richarda Mullera Adnan Hamzič, či vrstovníci Moniky Bagárovej zo Superstar Alžběta Kolečkářová a Denis Lacho.

[nggallery id=21]

O netradičný a neplánovaný program sa postaral práve Peter Batthyany, ktorý medzi zabávajúcimi sa hosťami hľadal majiteľa auta, čo ho pred hotelom zablokovalo. Nervózne ale disciplinovane ho čakal vyše hodinu – bezmocní boli aj jeho „bodyguardi“)

Zdielaj:Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKShare on RedditEmail this to someone

Robo Opatovský (official fan page)

Olga Zablacka, dakujem za nadherny text Ked muz miluje zenu!!! 👏 https://youtu.be/t-jGexbMYMY Fans, dakujem za zdielania... 50.000 za 14 dni!!! 🙏 V oktobri tocime videoklip 🎬 Jemne dychas Divam sa rad ked spis Zvlastna pycha, ze ta mam Jedina si zo zien Ktora stala za ten Nahly prival zmies Dnes uz viem Ked muz miluje zenu Prezradi ho vyraz v tvari v ociach to ma Aj zabil by pre nu Dobre vie ze jej vsetko da Ked muz miluje zenu Nedokaze vzdat sa vasne v ociach to ma Aj zabil by pre nu Keby niekto tejto laske v ceste stal...