Overtime

Robo Opatovský  & OVERTIME

Hudobná formácia zložená z tých najlepších muzikantov zo Slovenska!
Svetové hity tak, ako ich nepoznáte a ako ste ich ešte nikdy nepočuli!

Repertoár albumu a koncertného programu OVERTIME tvoria najväčšie svetové hity v unikátnych, originálnych aranžmánoch. O tie sa postarali Josef Fečo (fenomenálny český kontrabasista, aranžér ) a takisto aj samotný členovia formácie OVERTIME.  Repertoár OVERTIME bol odprodukovaný tak, aby sa páčil nielen skalným fanúšikom jazzu a swingu, ale aj ľuďom, ktorí majú radi príjemnú easy listening hudbu zahranú na akustických nástrojoch a doplnenú kvalitným spevom Roba Opatovského.

Spev – Robo Opatovský
Vyštudoval klasickú gitaru na Konzervatóriu v Bratislave. Od 22och rokov sa venuje spevu, písaniu autorských skladieb a produkcii. Má za sebou desať albumov, rad známych hitov, dve platinové ocenenia za predaj albumov. Šéfuje vlastnému hudobnému vydavateľstvu Záverečná.

Bicie – Dávid Hodek
17 –ročný fenomenálny hráč na bicie, ktorý sa tomuto nástroju venuje už od štyroch rokov. Napriek svojmu nízkemu veku stihol už nahrať niekoľko albumov, spolupracuje tiež so špičkovými jazzovými hráčmi zo Slovenska aj zo zahraničia. Hral s Benitom Gonzalezom, Andreasom Varadym, Radovanom Tariškom a mnohými ďalšími.

Klavír – Tomáš Gajlík
Vyštudoval jazzovú akadémiu v rakúskom Grazi, na svojom konte má autorský jazzový album. Spolupracoval s mnohými jazzovými muzikantmi, ako producent je podpísaný aj pod množstvom popových hitov.  Produkoval album „2012“ Roba Opatovského a aj „Vianočný album 2“, na ktorom participovala aj Ľubica Malachovská Čekovská.

Kontrabas –Róbert Ragan jr.
Mladý kontrabasista, veľký talent, ktorý účinkoval v množstve projektov.Napr.v kvartete gitaristu Ľuboša Brtáňa a skupine trubkára Lukáša Oravca. S týmito, ale aj ďalšími skupinami vystúpil na popredných festivaloch a pódiách na Slovensku i v zahraničí – Poľsku, Česku, Maďarsku, Rakúsku (Porgie & Bess Jazz Music Club), Nemecku, Francúzsku a Španielsku.
V roku 2014 prišiel na hudobnú scénu s vlastným projektom, nazvaným HI FLY TRIO – Róbert Ragan Jr. Project, ktorý je založený na autorských kompozíciách a prelínaní R&B a jazzovej tradície.

Kvarteto Overtime je  jedinečným hudobným projektom v rámci Slovenska aj Čiech, podobný typ umeleckej produkcie nemá v súčasnosti v týchto krajinách ekvivalent.

ROBO OPATOVSKÝ & OVERTIME SOBERANO TOUR 2015

21.3. Prievidza – WOODSTOCK  (20:00)
28.3. Nové Mesto nad Váhom – BLUE NOTE  (20:00)
09.4. Bratislava  – ROCK CAFÉ  (19:30)
11.4. Čadca – JAZZ PENZION  (20:00)
12.4. Piešťany  – ELEKTRÁRŇA  (18:00)
15.4. Košice – JAZZ CLUB  (20:00)
16.4. Prešov  – CHRISTIANIA  (20:00)
17.4. Michalovce – BARRIQUE  (20:00)
18.4. Ružomberok  – GOLF CLUB  (20:00)
24.4. Modra – ELESCO  (20:00)
25.4. Nitra – MUSIC A CAFE  (20:00)

Robo Opatovský (official fan page)

Čo by ste povedali na 𝐒𝐮𝐦𝐦𝐞𝐫 𝐑𝐞𝐦𝐢𝐱 pesničky Tancuj💃🏼🕺🏻 ?