Robo Opatovský a Ľubica Čekovská sú zohratá autorská dvojica, do „CUKY LUKY FILM“ nahrali dve skladby!

Robo Opatovský a Ľubica Čekovská sú už zohratou dvojicou

Robo Opatovský má na konte ďalšiu skvelú spoluprácu s Ľubicou Čekovskou. Spolu prispeli dvoma songami do filmového hitu „CUKY LUKY FILM“. Hudbu k obom piesňami  „Boat on your road“ a „I hold you tight“ zložila Ľubica Čekovská, text napísal Peter Kollár a Robo to naspieval. Unikátne je, že obe piesne vznikli v rekordne rýchlom čase a to v priebehu 24-och hodín a obe sú tak trochu retro. Jedna je romantická skladba a´la 80-te roky minulého storočia a druhá je retro balada. Roba Opatovského skladby okamžite po prvom počutí chytili za srdce a verí, že sa z nich stanú hity. Vypočujte si novú skladbu „Boat on your road“, ku ktorej tvorcovia filmu   pripravili originálny videoklip.

Robo Opatovský naspieval dve skladby do filmového hitu „CUKY LUKY FILM“. Obe – romantickú pieseň  ako z 80-tych rokov „Boat on your road“ aj retro baladu „I hold you tight“ zložila vynikajúca Ľubica Čekovská, text k nim napísal Peter Kollár. Zaujímavosťou je, že vznikli v rekordne krátkom čase.

Robo Opatovský a Ľubica Čekovská sú už zohratou dvojicou

„K retru mám celkovo veľmi pozitívny vzťah, ale toto bola aj požiadavka režiséra. Celý hudobný koncept filmovej hudby je totiž v akomsi retro štýle. Takže aj ja som pri tvorbe išla po atmosfére danej doby. Pesničky vznikli veľmi rýchlo. Sadla som si za syntetizátor v štúdiu a za dve hodinky som to mala. Ráno som volala Robovi, že mu poobede pošleme linku, hneď som to poslala Petrovi Kollárovi, ktorý obratom napísal skvelý anglický text a večer to už Robo naspieval. A na druhý deň som k tomu nahrala živé nástroje, to znamená basu, gitaru, klávesy a sláky. Pre mňa bolo podstatné, aby som zachytila kód doby, aby to bolo pozitívne, príjemné,“ opísala Ľubica Čekovská.

Robo Opatovský a Ľubica Čekovská sú už zohratou dvojicou, majú na konte niekoľko úspešných spoluprác. Robo prijal možnosť naspievať obe piesne s nadšením, napriek tomu, že sa pred časom zaprisahal, že už nechce spievať v angličtine.

„Obe pesničky ma okamžite chytili za srdce, sú veľmi dobre zaranžované, majú silné melódie. Práve preto to trvalo tak krátko. Obe skladby som vedel precítiť a nahrať  aj s vokálmi za  rekordný čas. Aj jedna aj druhá skladba mi zabrali hodinu v štúdiu. A prečo som sa dal na angličtinu? Je síce pravdou, že som už chcel spievať len v slovenčine, máme tu predsa množstvo kvalitných textárov, dostávam veľa textov a mám šťastie, že mi slovenčina veľmi prirodzene znie, ale človek mieni, Pán Boh mení. Takáto ponuka od geniálnej autorky sa neodmieta. Aj keby to bolo v čínštine,“ dodáva s úsmevom Robo Opatovský.

Snímka „CUKY LUKY FILM“ rozpráva príbeh začiatku šialeného priateľstva, ktoré dve dievčatá navždy zmení. Cuky je neuznaná video bloggerka s túžbou po sláve, Luky zas celebrita na výslní, ktorá má všetko, čo by si človek mohol priať. Okrem jedinej jednej veci – lásky. Aby Luky získala muža svojich snov, musí z obyčajnej ženy z ľudu vytvoriť Miss. V bláznivej komédii „CUKY LUKY FILM“ sa v hlavných úlohách ukážu známe komičky a herečky Petra Polnišová a Zuzana Šebová, sekundujú im Lukáš Latinák a Diana Mórová.
„Je to veľmi pohodový, zábavno – oddychový film. Teším sa z jeho komerčného úspechu.  Znie v ňom výborná hudba od úžasnej Ľubice Čekovskej a som rád, že môj spev podporuje romantickú atmosféru scén, kde znejú obe skladby,“ uzatvára Robo Opatovský.

Okrem „CUKY LUKY FILM“ môžete Roba Opatovského  aktuálne počuť aj na Unplugged Tour 2017. Má pred sebou ešte dva koncerty, jeden dnes v Nitre a druhý zajtra v Bojniciach.

Robo Opatovský Unplugged Tour 2017

28. 4. – Nitra, Music a Cafe
29. 4. – Bojnice, Meridiana

Robo Opatovský (official fan page)

Po domácom otužovaní sprchou🚿 som sa posunul do ďalšieho levelu🏊🏻‍♂️. Vonku je 18 stupňov🌡, ale voda mala iba 5. Vyšiel som zo svojej zóny komfortu. Podujal som sa na to vo svojich 47 rokoch. Nikdy nie je neskoro. To je len môj začiatok💪🏻. Viktor Schiller inštruktor WHM - Ascent