Robo Opatovský bude otcom!

Väčšiu radosť snáď ešte v živote nezažil. Spevák Robo Opatovský s manželkou Katkou snívali o dieťatku už dlhší čas a teraz sa ich túžba naplnila. „Áno, moja manželka Katka je vo štvrtom mesiaci tehotenstva,“ potvrdil pre Plus 7 dní informáciu 42-ročný hudobník. O vývoj malého človiečika sa naplno zaujíma, študuje ultrazvukové snímky a prekypuje doslova otcovskou eufóriou. „Dieťatko je v úplnom poriadku, zdravé a výborne sa vyvíja. Doktor hovorí, že je ako v luxusnom päťhviezdičkovom hoteli,“ rozplýva sa budúci tatino. Kúpil si aj iPad, na ktorom sleduje vývoj a rast budúceho potomka.


„Je to neuveriteľné, keďže to s Katkou zažívame prvý krát. Pri druhom dieťati už budeme skúsenejší, no teraz všetko objavujeme,“ dodáva autor hitov ako Natália, Oceán, Hovorila po španielsky, či Prílev energie. Jeho polovička prežívala úvod tehotenstva ťažšie a až v posledných týždňoch sa dostala do absolútnej pohody. Budúci rodiča dokonca stihli aj s malým v brušku dovolenku v Ríme. Pôrod by mal byť na budúci rok vo februári, možno práve na Valentína.

(vyšlo v týždenníku Plus 7 dní, KAROL BUSTIN ml.)

Robo Opatovský (official fan page)

Po domácom otužovaní sprchou🚿 som sa posunul do ďalšieho levelu🏊🏻‍♂️. Vonku je 18 stupňov🌡, ale voda mala iba 5. Vyšiel som zo svojej zóny komfortu. Podujal som sa na to vo svojich 47 rokoch. Nikdy nie je neskoro. To je len môj začiatok💪🏻. Viktor Schiller inštruktor WHM - Ascent