Robo Opatovský predstavuje dva nové tanečné single

Speváka Roba Opatovského vníma väčšina fanúšikov hudby ako gentlemana s vkusom –  a to platí  o obliekaní aj o hudbe. V poslednom čase sa však Robov vkus trochu mení, z oblekov sa prezliekol do jeansov a tenisiek, latino a bossanovu vystriedal tanečný štýl.  Dokonalou klubovou skladbou je aj jeho čerstvá novinka Piatok.

„Čím som starší, tým robím trendovejšiu hudbu,“ smeje sa Robo. „Nie je to náhoda. Naozaj chcem byť modernejší a chcem mať okolo seba ľudí, ktorí trendovú hudbu vedia spraviť. Takú, čo sa hrá aj v zahraničí a takú, akú ľudia dnes počúvajú z rádia. Teraz je na to dobré obdobie.“

Pesnička Piatok dokonale spĺňa tieto kritériá – tanečná, bez komplexov, s chytľavým a ľahko zapamätateľným refrénom. „Chcem sa posúvať ďalej, aby moja hudba neznela staromódne. Páči sa mi ako dnes robia hudbu Usher alebo Neo. Aj text hovorí o tom, že nechcem nič viac len vypnúť hlavu,  vypadnúť do klubu a tam sa baviť,“ dodáva Opatovský.

Okrem skladby Piatok má už Robo hotovú aj ďalšiu výsostne tanečnú novinku. Do originálneho tanečného soundu upravil klasickú, chronicky známu anglickú baladu Nothing‘s Gonna Change My Love For You. Obe pesničky sa objavia na novom albume Roba Opatovského, ktorého vydanie plánuje na október tohto roku.

Robo Opatovský – Promo (stiahnutie zadarmo)
Robo Opatovský – 2009 – 1996

Robo Opatovský (official fan page)

Po domácom otužovaní sprchou🚿 som sa posunul do ďalšieho levelu🏊🏻‍♂️. Vonku je 18 stupňov🌡, ale voda mala iba 5. Vyšiel som zo svojej zóny komfortu. Podujal som sa na to vo svojich 47 rokoch. Nikdy nie je neskoro. To je len môj začiatok💪🏻. Viktor Schiller inštruktor WHM - Ascent