Robo Opatovský: Vianočný koncert ukončil žúrkou

Taký nabitý nebol Dom kultúry v Topoľčanoch už dávno! Príliv pozitívnej predvianočnej energie, ktorú do mesta priniesol Robo Opatovský, si v utorok 10. decembra prišlo vychutnať viac ako päťsto ľudí.

A Robo im mal čo ponúknuť.  Koncert otvoril aktuálnym klipom k novinke Na vločkách a potom už naživo vyberal to najlepšie zo svojich dvoch Vianočných albumov. Zaznela aj svetová klasika aj jeho vlastné vianočné piesne. So skladbou Biela noc, v ktorej hosťuje Monika Bagárová, pomohla Opatovskému mladá talentovaná speváčka Veronika Danišová, v hite Vianočná pošta zas dostali priestor topoľčianski konzervatoristi, predstavila sa aj tanečná skupina Novum.

Atmosféru vianočných sviatkov umocňovalo aj „rodinne“ zariadené pódium, na ktorom netradične dominovala pohodlná sedačka a krásne vyzdobený vianočný stromček. Robo návštevníkov koncertu naozaj ako keby vzal k sebe domov. „Som veľmi rád, že to ocenili, no ešte viac sa mi páčilo, že v závere vystúpenia, keď som spieval vlastné autorské piesne, nemali problém vstať zo stoličiek a zatancovať si,“ hovorí Opatovský. „Celý koncert sa teda skončil ako veselá žúrka.“

Po vynikajúcej skúsenosti z Topoľčian plánuje Robo na budúci rok v predvianočnom čase spraviť celú sériu koncertov a priniesť hudobnú vianočnú atmosféru do ďalších slovenských miest.

[nggallery id=23]

Robo Opatovský (official fan page)

Moja dcéra Hanka miluje svojho deda Paľka a samozrejme aj ja ho ❤️.