Robo Opatovský vystúpi v galérii aj v divadle

Známy slovenský spevák pripravuje klip k duetu s Monikou Bagárovou, pokrstí ho medzi vzácnymi obrazmi v bratislavskej galérii.

Len pred pár dňami dokončil Robo Opatovský nahrávanie spoločnej pesničky „Prší“ s Monikou Bagárovou. Skladba sa objaví na reedícii jeho výberovky hitov z rokov 1996 až 2009, ktorú Robo uvedie na trh v polovici mája.

„26. mája album pokrstíme vo Fine Art Gallery v Bratislave a na krste našu spoločnú pieseň určite aj zaspievame,“ dodáva Opatovský.

Výber galérie ako miesta, kde predstaví nový hudobný nosič, nie je v Robovom prípade náhodný. Umenie, v tomto prípade výtvarné, ho zaujíma stále viac.

„Mám teraz obdobie, keď sa rád chodievam pozerať na obrazy súčasného moderného umenia, obzvlášť sa mi páči Ebip Serafedino. Je to maliar s úžasnou technikou a maľuje hlavne muzikantov. Jeho diela sa nachádzajú aj vo Fine Art Gallery.“

Robo by bol celkom rád, ak by sa aspoň jeden Serafedinov obraz nachádzal priamo v jeho nahrávacom štúdiu. Funguje vraj ako vynikajúci zdroj inšpirácie.

Opatovský má na konte už niekoľko spoločných skladieb so speváčkami zvučných mien, nahral duetá s Janou Kirschner, Ilonou Csákovou aj Beátou Dubasovou. Prvý spoločný klip však nakrúti práve s Monikou Bagárovou. Ak sa ho podarí dokončiť do 26. mája, predstavia ho takisto na krste albumu.

Ešte predtým, než si Robo zahrá a zaspieva v galérii, čaká ho prvé vystúpenie v divadle. V piatok 30. apríla sa predstaví v Divadle U Greškov v Tajove neďaleko Banskej Bystrice.
„Bude to moja divadelná premiéra,“ smeje sa Opatovský. „Verím však, že atmosféra bude príjemná, aj keď ľudia budú sedieť a počúvať moje pesničky. Možno sa nám podarí ich zo stoličiek dvihnúť, to by ma naozaj potešilo.“

Robo Opatovský (official fan page)

Minuly rok pri mori Dubrovnik, tento rok sa tesime do Turecka!!! ☀️✈️ ...ale pobehame aj Slovensko!!! Kam idete na dovolenku vy? 😉