Robo Opatovský vystúpi v galérii aj v divadle

Známy slovenský spevák pripravuje klip k duetu s Monikou Bagárovou, pokrstí ho medzi vzácnymi obrazmi v bratislavskej galérii.

Len pred pár dňami dokončil Robo Opatovský nahrávanie spoločnej pesničky „Prší“ s Monikou Bagárovou. Skladba sa objaví na reedícii jeho výberovky hitov z rokov 1996 až 2009, ktorú Robo uvedie na trh v polovici mája.

„26. mája album pokrstíme vo Fine Art Gallery v Bratislave a na krste našu spoločnú pieseň určite aj zaspievame,“ dodáva Opatovský.

Výber galérie ako miesta, kde predstaví nový hudobný nosič, nie je v Robovom prípade náhodný. Umenie, v tomto prípade výtvarné, ho zaujíma stále viac.

„Mám teraz obdobie, keď sa rád chodievam pozerať na obrazy súčasného moderného umenia, obzvlášť sa mi páči Ebip Serafedino. Je to maliar s úžasnou technikou a maľuje hlavne muzikantov. Jeho diela sa nachádzajú aj vo Fine Art Gallery.“

Robo by bol celkom rád, ak by sa aspoň jeden Serafedinov obraz nachádzal priamo v jeho nahrávacom štúdiu. Funguje vraj ako vynikajúci zdroj inšpirácie.

Opatovský má na konte už niekoľko spoločných skladieb so speváčkami zvučných mien, nahral duetá s Janou Kirschner, Ilonou Csákovou aj Beátou Dubasovou. Prvý spoločný klip však nakrúti práve s Monikou Bagárovou. Ak sa ho podarí dokončiť do 26. mája, predstavia ho takisto na krste albumu.

Ešte predtým, než si Robo zahrá a zaspieva v galérii, čaká ho prvé vystúpenie v divadle. V piatok 30. apríla sa predstaví v Divadle U Greškov v Tajove neďaleko Banskej Bystrice.
„Bude to moja divadelná premiéra,“ smeje sa Opatovský. „Verím však, že atmosféra bude príjemná, aj keď ľudia budú sedieť a počúvať moje pesničky. Možno sa nám podarí ich zo stoličiek dvihnúť, to by ma naozaj potešilo.“

Robo Opatovský (official fan page)

Po domácom otužovaní sprchou🚿 som sa posunul do ďalšieho levelu🏊🏻‍♂️. Vonku je 18 stupňov🌡, ale voda mala iba 5. Vyšiel som zo svojej zóny komfortu. Podujal som sa na to vo svojich 47 rokoch. Nikdy nie je neskoro. To je len môj začiatok💪🏻. Viktor Schiller inštruktor WHM - Ascent