Robo Opatovský zaujal s projektom OVERTIME aj profesionálnych tanečníkov!

album

V unikátnom projekte OVERTIME speváka Roba Opatovského si nájdu záľubu aj milovníci spoločenských tancov! Svetové hity v netradičnom prevedení totiž zaujali aj špičkových tanečných profesionálov. Skladby z repertoáru OVERTIME odzneli dokonca naživo na súťaži štandardných tancov Petra Modrovského. Šarmantný spevák upravil svetové hity do jedinečných podôb! Tešiť sa môžete na swingové verzie Lady Gaga, Georgea Michaela či skupiny A-HA. Romantikov poteší vynikajúci duet Roba Opatovského a Anity Soul – „I just can´t stop loving you“ od Michaela Jacksona. Vypočujte si ukážky unikátneho projektu, ktorý Robo predstaví čoskoro na turné!

Spevák Robo Opatovský vytvoril s vynikajúcimi hudobníkmi projekt OVERTIME v štýle swing, latin a groove. Unikátne prevedenie hitov v rámci projektu OVERTIME chytí za srdce aj milovníkov spoločenských tancov. Skladby Roba Opatovského sú totiž v rytme salsy, jiveu, rumby, slow foxu, waltzu a samby!
„To, že na OVERTIME skladby sa dobre tancujú štandardné tance, nehovorím len ja, ale aj odborník naslovovzatý – Peter Modrovský. Teší ma, že z 13-tich piesní projektu, je deväť vhodných na tancovanie.“ Vysvetlil Robo Opatovský.
Skladby z repertoáru OVERTIME spieval Robo Opatovský naživo tanečným párom na súťaži štandardných tancov. Súťaž organizoval známy tanečník Peter Modrovský.
„S Robom mám skúsenosť z mojej súťaže Dansovia Grand Gala, kde sa ukázalo, že hity z OVERTIME sú skvelo použiteľné pre komunitu spoločenského tanca. Nehovoriac o tom, že týmito skladbami vytvoril Robo vynikajúcu atmosféru.“ Prezradil Peter Modrovský z tanečnej akadémie Dansovia.

Repertoár OVERTIME tvoria najväčšie svetové hity v originálnych aranžmánoch. Za nimi sa skrývajú okrem zamatového hlasu Roba Opatovského, aj vynikajúce výkony najlepších slovenských hudobníkov. Celá zostava projektu OVERTIME spoločne a precízne vyberala jednotlivé skladby repertoáru.

„Členmi OVERTIME sú najtalentovanejší slovenskí muzikanti – Dávid Hodek, Robo Ragan jr. a Tomáš Gajlík. Je to úžasné mať za sebou takýchto vynikajúcich muzikantov. Sú mladí a tak veľmi talentovaní. Mimochodom aj štýloví, musím povedať, že aj vizuálne pôsobí OVERTIME veľmi dobre.“ Smeje sa Robo.

Z projekte OVERTIME je tiež vynikajúci duet Roba Opatovského a Anity Soul – „I just can´t stop loving you“ od Michaela Jacksona. Určite potešia aj swingové verzie skladby Georgea Michaela „Careless Whisper“, „Take on me“ skupiny A-HA či pieseň „Paparazzi“ od Lady Gaga. Ako prvú skladbu si fanúšikovia mohli vypočuť hit skupiny Depeche Mode „People Are People“, ktorej dal Robo úplne novú jedinečnú bossa nova podobu. Tešiť sa môžete aj na nové prevedenia hitov od Lennyho Kravitza, Stinga či skupiny Metallica a takisto Robove vlastné skladby v štýle latin. Robo Opatovský chce OVERTIME fanúšikom predstaviť aj na koncertnom turné.

Všetky plány prezradí už čoskoro, sledujte www.facebook.com/robo.opatovsky.fanpage Ukážky skladieb z OVERTIME si môžete vypočuť na: www.youtube.com

Zdielaj:Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKShare on RedditEmail this to someone

Robo Opatovský (official fan page)

Olga Zablacka, dakujem za nadherny text Ked muz miluje zenu!!! 👏 https://youtu.be/t-jGexbMYMY Fans, dakujem za zdielania... 50.000 za 14 dni!!! 🙏 V oktobri tocime videoklip 🎬 Jemne dychas Divam sa rad ked spis Zvlastna pycha, ze ta mam Jedina si zo zien Ktora stala za ten Nahly prival zmies Dnes uz viem Ked muz miluje zenu Prezradi ho vyraz v tvari v ociach to ma Aj zabil by pre nu Dobre vie ze jej vsetko da Ked muz miluje zenu Nedokaze vzdat sa vasne v ociach to ma Aj zabil by pre nu Keby niekto tejto laske v ceste stal...