Robo Opatovský získal za Vianočný album platinu

Viac ako 5 tisíc exemplárov predal Robo Opatovský z veľkej platne plnej vianočných hitov – svojich aj medzinárodných. Na poslednom predvianočnom vystúpení prevzal za úspešný predaj albumu platinové ocenenie.

Platina za Vianočný album bola bodkou za úspešným rokom 2010 v Robovej kariére.  Začal už na jar účinkovaním v národnom kole Eurosongu so skladbou Niečo máš, ktorá sa stala jeho tohtoročným najväčším hitom. Veľký ohlas malo aj dueto Opatovského s Monikou Bagárovou Prší, video k ich spoločnej skladbe si na internete pozrelo viac ako 720 tisíc ľudí!

S veľkým ohlasom sa stretla aj platňa, ktorú Robo naplnil vlastnými verziami chronicky známych vianočných hitov – White Christmas, Jingle Bells, či Last Christmas a doplnil svojimi skladbami Čas sviečok, Vianočná pošta alebo Prvé Vianoce. Priamočiary názov Vianočný album Robovi poradil Richard Müller. „Anita Soul a môj malý synovec Filip ho pokrstili diamantom. O dva roky neskôr sa nosič pokrstený diamantom stal platinový,“ tešil sa pri preberaní ceny Robo.

Na budúci rok plánuje Opatovský skompletizovať a vydať novú veľkú platňu. „Na jej príprave spolupracujem s Tomášom Gajlíkom a Igorom Kmeťom juniorom. Vyzerá to tak, že výsledkom našej práce bude pozitívny, veselý tanečný album,“ dodáva Robo. Prvý singel by sa mal v rádiách objaviť už na jar.

Sviatky oslavuje Robo s manželkou Katkou a tradične ich trochu nedobrovoľne spája s narodeninami, ktoré má 25. decembra. „Teším sa hlavne na pohodu, budeme sedieť pred televízorom a pozerať sa na rozprávky. A chcem aj pomáhať v kuchyni, aj keď zrejme len sem-tam niečo pomiešam a potom povysávam.“ Na Silvestra čakajú Roba Opatovského dve vystúpenia – v Banskej Bystrici a a vo Zvolene.

Zdielaj:Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKShare on RedditEmail this to someone

Robo Opatovský (official fan page)

Olga Zablacka, dakujem za nadherny text Ked muz miluje zenu!!! 👏 https://youtu.be/t-jGexbMYMY Fans, dakujem za zdielania... 50.000 za 14 dni!!! 🙏 V oktobri tocime videoklip 🎬 Jemne dychas Divam sa rad ked spis Zvlastna pycha, ze ta mam Jedina si zo zien Ktora stala za ten Nahly prival zmies Dnes uz viem Ked muz miluje zenu Prezradi ho vyraz v tvari v ociach to ma Aj zabil by pre nu Dobre vie ze jej vsetko da Ked muz miluje zenu Nedokaze vzdat sa vasne v ociach to ma Aj zabil by pre nu Keby niekto tejto laske v ceste stal...