Robovi Opatovskému a Monike Bagárovej prší…nie však do nosa

Robo Opatovský včera odpremiéroval svoj nový videoklip ku skladbe Prší. Aj keď pôvodne túto pesničku nahral sám, klip nakrútil až na jej verziu upravenú ako duet s finalistkou Česko-Slovenskej Superstar, Monikou Bagárovou.

Skladba Prší je výnimočná a po úspešnom pôsobení v Národnom kole Eurovízie 2009 ju Robo zaradil na výberovku Robo Opatovský 2009-1996, ktorá obsahovala spevákove najväčšie hity, ktoré zložil počas 14ročnej kariéry. Výberovka sa dočkala reedície, keďže jej náklad sa neuveriteľne rýchlo vypredal a na nej už Robo predstavil hit Prší s Monikou Bagárovou. Sám priznáva, že mladá česká speváčka ho zaujala. „Monika sa mi zapáčila hneď ako som ju v súťaži uvidel. Cíti hudbu podobne ako ja a myslím si, že má pred sebou skvelú budúcnosť.

Videoklip ku skladbe Prší natočili Robo s Monikou za jeden deň. Scény nakrúcali na zelenom pozadí a obetovali im celú nedeľu, ktorú obidvaja speváci strávili pred kamerou.Finálnu podobu dali videoklipu chalani z Imagine Vision, Marián Martaus a Fero Deák, ktorí už potom celý klip dorábali postprodukčne vo svojom štúdiu.

Robo Opatovský si k nakrúcaniu videoklipu vybral za stylistku svoju manželku Katku, o Moniku Bagárovú sa staral stylista Lucas Mach.

[nggallery id=19]

Robo Opatovský a Monika Bagárová nespievajú duet Prší iba vo videoklipe. Najbližšie ho spolu odspievajú aj naživo v sobotu 14.8. počas Dňa otvorených dverí televízie Markíza. Pravdepodobne to však nebude bodka za ich spoluprácou, pretože Monika pripravuje debutový album a na neho možno zaradí aj pesničky, ktoré pre ňu Robo zloží.

Zdielaj:Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKShare on RedditEmail this to someone

Robo Opatovský (official fan page)

Olga Zablacka, dakujem za nadherny text Ked muz miluje zenu!!! 👏 https://youtu.be/t-jGexbMYMY Fans, dakujem za zdielania... 50.000 za 14 dni!!! 🙏 V oktobri tocime videoklip 🎬 Jemne dychas Divam sa rad ked spis Zvlastna pycha, ze ta mam Jedina si zo zien Ktora stala za ten Nahly prival zmies Dnes uz viem Ked muz miluje zenu Prezradi ho vyraz v tvari v ociach to ma Aj zabil by pre nu Dobre vie ze jej vsetko da Ked muz miluje zenu Nedokaze vzdat sa vasne v ociach to ma Aj zabil by pre nu Keby niekto tejto laske v ceste stal...