Robovi Opatovskému a Monike Bagárovej prší…nie však do nosa

Robo Opatovský včera odpremiéroval svoj nový videoklip ku skladbe Prší. Aj keď pôvodne túto pesničku nahral sám, klip nakrútil až na jej verziu upravenú ako duet s finalistkou Česko-Slovenskej Superstar, Monikou Bagárovou.

Skladba Prší je výnimočná a po úspešnom pôsobení v Národnom kole Eurovízie 2009 ju Robo zaradil na výberovku Robo Opatovský 2009-1996, ktorá obsahovala spevákove najväčšie hity, ktoré zložil počas 14ročnej kariéry. Výberovka sa dočkala reedície, keďže jej náklad sa neuveriteľne rýchlo vypredal a na nej už Robo predstavil hit Prší s Monikou Bagárovou. Sám priznáva, že mladá česká speváčka ho zaujala. „Monika sa mi zapáčila hneď ako som ju v súťaži uvidel. Cíti hudbu podobne ako ja a myslím si, že má pred sebou skvelú budúcnosť.

Videoklip ku skladbe Prší natočili Robo s Monikou za jeden deň. Scény nakrúcali na zelenom pozadí a obetovali im celú nedeľu, ktorú obidvaja speváci strávili pred kamerou.Finálnu podobu dali videoklipu chalani z Imagine Vision, Marián Martaus a Fero Deák, ktorí už potom celý klip dorábali postprodukčne vo svojom štúdiu.

Robo Opatovský si k nakrúcaniu videoklipu vybral za stylistku svoju manželku Katku, o Moniku Bagárovú sa staral stylista Lucas Mach.

[nggallery id=19]

Robo Opatovský a Monika Bagárová nespievajú duet Prší iba vo videoklipe. Najbližšie ho spolu odspievajú aj naživo v sobotu 14.8. počas Dňa otvorených dverí televízie Markíza. Pravdepodobne to však nebude bodka za ich spoluprácou, pretože Monika pripravuje debutový album a na neho možno zaradí aj pesničky, ktoré pre ňu Robo zloží.

Robo Opatovský (official fan page)

Po domácom otužovaní sprchou🚿 som sa posunul do ďalšieho levelu🏊🏻‍♂️. Vonku je 18 stupňov🌡, ale voda mala iba 5. Vyšiel som zo svojej zóny komfortu. Podujal som sa na to vo svojich 47 rokoch. Nikdy nie je neskoro. To je len môj začiatok💪🏻. Viktor Schiller inštruktor WHM - Ascent