Vianočný album 2 Roba Opatovského je platinový

Len tri týždne stačili spevákovi Robovi Opatovskému na to, aby jeho najnovšia veľká platňa získala platinové ocenenie.

Vianočný album 2 vyšiel 26. novembra, no ešte pred Vianocami zaň Robo získal platinovú platňu. Fanúšikovia na nosiči môžu nájsť nielen nové úpravy klasických hitov Driving Home For Christmas, Winter Wonderland alebo Santa Claus Is Comming To Town, ale aj dueto s Monikou Bagárovou Biela noc, pesničku Na vločkách, ktorá vznikla v spolupráci s Ľubicou Malachovskou – Čekovskou, známy Opatovského singel Prší prerobený na „zimnú verziu“ s názvom Sneží, coververziu Vianočnej piesne v origináli od Dana Junasa a veľa ďalších.

„Prvému Vianočnému albumu trvalo dva roky, než sa stal platinový. Bol som príjemne prekvapený, že „dvojke“ na to stačili tri týždne,“ povedal pri preberaní ocenenia Opatovský. „Mám veľkú radosť. Možno je to vďaka tomu, že album je ešte pestrejší, nakrútili sme aj klip ku skladbe Biela noc, mám veľa vystúpení a koncertov.“

Cenná trofej bude mať miesto na stene v nahrávacom štúdiu Roba Opatovského, hneď vedľa platiny za Vianočný album 1 z roku 2008.  Známy spevák už teraz začína pripravovať sériu špeciálnych vianočných koncertov na jeseň 2013, v ďalších rokoch nevylučuje ani nahrávanie Vianočného albumu s poradovým číslom tri.

Robo Opatovský (official fan page)

Nazivo spievanie je pre mna tym pravym prilevom energie!!! 🙏 Tesim sa na jarne turne...info o terminoch koncertov uz coskoro!!!...prezradim Vam, ze zaciname 5.4. v Synagóga Café v Trnave.