Babská jazda

TOTO NIE JE LEN KONCERT.

BABSKÁ
JAZDA

Vezmi svoje baby a prídi sa zabaviť na babskú jazdu so mnou.

Location

2 LEKTORI A VIAC AKO 25 ROKOV SKÚSENOSTÍ

Tím lektorov zostavený z dlhoročných skúseností profesionálneho speváka Roba Opatovského a vokálnej koučky Darinky A. Tóthovej.

Location

100+ MIN. OBSAHU V 5 LEKCIÁCH

Jednotlivé lekcie sú pripravené tak, aby pomohli začiatočníkom, ale aj skúsenejším spevákom a správne ich naviedli na cestu spevom.

Location

ONLINE ŠKOLA SPEVU PRE VŠETKY VEKOVÉ KATEGÓRIE

Spievať môže každý a vy takisto! Vyskúšajte si základné cvičenia a zistite ako ste na tom. Začnite už dnes!

Location

ONLINE ŠKOLA SPEVU PRE VŠETKY VEKOVÉ KATEGÓRIE

Spievať môže každý a vy takisto! Vyskúšajte si základné cvičenia a zistite ako ste na tom. Začnite už dnes!

BALÍČKY & LEKCIE

VYBERTE SI Z NAŠEJ PONUKY A ZAČNITE SO SPEVOM UŽ DNES!

PROJEKT SPEV SPÁJA NÁS

Premýšľali ste niekedy nad tým aké by to bolo, keby si viete zaspievať hocijakú skladbu, ktorú ste počuli v rádiu a nevadilo by to susedom? 😀 Ak radi spievate, no vaše publikujem je váš odraz v zrkadle a mikrofón sprchová hlavica, tak je najvyšší čas vyskúšať niečo nové. Moje meno je Robo a rozhodol som sa spolu s mojou dobrou kamarátkou Darinkou, ktorá pracuje ako profesionála vokálna koučka, vytvoriť tento jedinečný projekt, kde vám môžeme v základoch priblížiť ako začať so spievaním, čomu sa vyvarovať a hlavne ako pracovať so svojimi hlasivkami z dlhodobého hľadiska.

Koncept je založený na klasickej vyučovacej hodine, kde lektor (Darinka) koučuje študenta, v našom prípade skúsenejšieho speváka (Robo) a naprieč lekciám si postupne vysvetľujeme a učíme sa jednotlivé cvičenia, hlasové rozcvičky, rozospievania a skladby. Každá lekcia je doplnená o bohaté skúsenosti z praxe, historky a vtipné momenty. Je naozaj na čo sa tešiť!

VIAC AKO 100 MIN. OBSAHU V 5 LEKCIÁCH

Kurz je v slovenčine a je určený pre začiatočníkov a mierne pokročilých. Jednotlivé lekcie na seba príjemne nadväzujú. Krok za krokom vás naši dvaja lektori prevedú tými najzákladnejšími cvičeniami, ktoré by ste mali určite poznať, než sa pustíte do prvého spievania.
Neoddeliteľnou súčasťou úvodnej hodiny je správne dýchanie a postoj. Následne na to je napojená prvá základná hlasová rozcvička s použitím Brumenda (spev bez artikulácie, napr. m alebo hm). Postupné prechádzanie teóriou, čo sú to vlastne hlasivky, ako sa o ne starať alebo ako delíme hlasy, čo to sú rezonančné dutiny nám pomáha lepšie definovať váš hlas. Následne tak môžeme medzi lekciami podstupovať jednotlivé cvičenia na otvorený tón v rozsahu 2 až 5 tónov.
Zaujímajú vás ako vznikajú nové skladby alebo ako by ste si ich mohli vy sami vytvoriť? Robo nám v 4. lekcií odhalí jeho postupy ako on sám tvorí skladby a ako môžu vzniknúť hity, ktoré na YouTube získavajú státisícové, ba niekedy aj miliónové pozretia. Poznáte niektoré z týchto skladieb? “Keď muž miluje ženu”, “Muž a Žena”, “Modlím sa Hudbou”, “Je nad slnko jasné” alebo “Neverná”? Tak presne na týchto konkrétnych autorských skladbách vám budú vysvetlené jednotlivé cvičenia, práca na pódiu, s nástrojom a mikrofónom alebo zaujímavé typy a triky z praxe.
K tomu všetkému balíček KOMPLET obsahuje aj BONUS v podobe kompletnej hlasovej rozcvičky Roba Opatovského, ktorú podstupuje pred každým vystúpením, či koncertom. Poďme na to!

NIKDY NIEJE NESKORO VYSKÚŠAŤ NIEČO NOVÉ

Myslíme si, že spievať môže každý a určite nie je neskoro začať v hocijakom veku. Základné cvičenia, ktoré obsahuje ONLINE ŠKOLA SPEVU - SPEV SPÁJA NÁS, sú vytvorené tak, aby ich naozaj pochopil a využil každý. Ak už máte doma nádejného maličkého speváka, či speváčku alebo študenta, ktorý sa venuje spievaniu už nejaký ten rok, ba dokonca aj starší fanúšikovia spevu, ktorí vždy chceli spievať no bohužiaľ sa k tomu nikdy nedostali, tak práve im vrelo odporúčame naše lekcie a pevne dúfame, že vám na vašej speváckej ceste pomôžu.

Nezabudnite si pozrieť našu ponuku balíčkov, kde si môžete vybrať z dvoch variant: ZÁKLAD, ktorý obsahuje jednoduché dychové cvičenia spolu so základným rozospievaním alebo balíček KOMPLET, ktorý je určený pre spevákov, ktorý by si chceli vyskúšať a dozvedieť sa niečo viac.

Skvelá príležitosť ako niekoho prekvapiť unikátnym darčekom. Darujte niekomu jeho prvú lekciu spievania a trochu ho postrčte vpred na jeho speváckej ceste. 🙂

NOVINKY

SLEDUJTE AJ OSTATNÉ PROJEKTY ROBA OPATOVSKÉHO

ČO SI MYSLÍ ROBO O PROJEKTE SSN?

SOM ZÁROVEŇ ŠTUDENT AJ LEKTOR

Projekt “Spev spája nás” sú moje niekoľkoročné spevácke skúsenosti a cenné rady výnimočnej vokálnej koučky Dariny Andučič Tóthovej spojené dohromady. Preto aj koncept videí bol vytvorený tak, že v jednotlivých lekciách vystupujem ja ako “pokročilý spevák”, ktorý sa chce zlepšiť a pracuje na svojej speváckej ceste.

Nesľubujem vám, že po absolvovaní našej online školy spevu a po pozretí prvých 5 video-lekcií sa z vás stanú najlepší speváci na svete, ale naučíte sa správne dýchať pri speve, kvalitne sa rozospievať a hlavne vás naučíme, ako si neodpáliť hlasivky po odspievaní pár skladieb.

Verím, že vás budú lekcie s nami baviť a popritom budete mať radosť zo spievania tak, ako ja ! 🙂

MÁTE ZÁUJEM O BABSKÚ JAZDU?

TENTO EVENT SI ZAKÚPITE TU, STAČÍ LEN VYPLNIŤ FORMULÁR

    Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov.

    PARTNERI PROJEKTU

    ĎAKUJEM ZA PODPORU